4 podstawowe błędy, jakie robią mężczyźni na portalach randkowych

Faceci popełniają wiele błędów komunikując się z kobietami na portalach randkowych (sprawdź aktualny ranking sex portali – meegusto.pl ranking sex portali – meegusto.pl</a>). Z tego powodu wielu z nich nie dostaje prawie nigdy odpowiedzi od kobiet do których piszą. Jeśli więc Ty też masz podobny problem, to przeczytaj ten artykuł i upewnij się, że nie popełniasz tych najbardziej podstawowych błędów, które zawsze zniechęcają kobiety.

1) Wysyłanie oczek

Jak dużo razy po rozsyłaniu oczek miałeś odzew od ślicznych dziewczyn? Wydaje mi się że ani razu. Co dziewczyny uważają o wysyłaniu oczek?

– jest tak zdesperowany, że każdej dziewczynie na portalu wysyła oczko.

– boi się wysłać wiadomość

– nie potrafi nic samemu napisać.

Pewnie domyślasz się, że kobieta myśląc cokolwiek w tym stylu o facecie nie wyśle do niego wiadomości.

2) Pisanie nieciekawych maili

Jeśli wyślesz nudnego e-maila do stu kobiet to może dwie, czy trzy dziewczyny Tobie odpiszą. Ale zrobią ewentualnie grzeczności albo dlatego, że nie są rozchwytywane przez facetów i na pewno nie będą to piękne kobiety, z którymi chciałbyś się umawiać.

Więc jeśli chcesz, żeby kobiety zaczęły Ci w końcu odpowiadać, to musisz zacząć pisać coś co będzie chociaż trochę interesujące.

3) Nie wpisywanie tytułu

Niektóre dziewczyny, zwłaszcza te bardziej pociągające, dostają multum maili. Możliwe, że Twoja będzie po prostu zostanie niezauważona wśród pozostałych.

4) Nie umieszczanie ani jednego zdjęcia w swoim profilu

Umieszczając zdjęcie, zwiększasz ilość wiadomości od kobiet o przynajmniej 75%. Ponadto singielki odnajdując facetów, ustawiają w kryteriach „tylko ze zdjęciem”. Masz więc większą szansę na to, że kobieta sama Cię znajdzie i do Ciebie zagada.

Jeżeli nie wybierzesz żadnego zdjęcia, kobieta pomyśli sobie, że albo jesteś szpetny, albo masz dziewczynę i szukasz jedynie niezobowiązującego seksu albo masz brak pewności siebie. Każdy z tych przypadków obniża Twoje nadzieje na maila, nie mówiąc już o spotkaniu.

Robiąc te błędy singielki będą omijać Twój profil i ignorować Twoje wiadomości. Dlatego postaraj się ich nie robić.