Dzbanek Astra, czyli kompleksowe rozwiązanie dla każdego!

Zapewnij sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki i sięgnij po dzbanek Astra (dafi 3l) w wygodnym rozmiarze. Dlaczego warto? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Dzbanek filtrujący – co może zmienić w twoim życiu?Producentem dzbanka Astra jest polska firma, właściciel marki Dafi, wywodząca się z Kielc, gdzie powstaje ten wyjątkowy dzbanek filtrujący. Dafi produkuje butelki, dzbanki oraz filtry, które nie tylko gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania, ale również niezwykłą skuteczność działania. Gdy wiesz już, kto jest odpowiedzialny za to rozwiązanie (dafi 3l), przejdźmy do samego dzbanka wielokrotnego użytku. Sprawdźmy, co wyróżnia go na tle konkurencji i dlaczego warto „postawić” właśnie na niego. Dzbanek Astra (dafi 3l) dostępny jest w standardowym rozmiarze 3,0 l dzięki czemu każdorazowo „dostarcza” aż 1,5 litra smacznej przefiltrowanej wody. Ale to nie wszystko! Poznaj 6 cech i możliwości, które „kryją” się w tym wyjątkowych dzbanku z filtrem:

– dzbanek Astra ma nowoczesny i opływowy kształt

– zalecany osobom, które często gotują

– doskonale wkomponuje się w wystrój każdej kuchni

– dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej (miętowy, makowy, biały, grafitowy, wrzosowy, niebiański)

– jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych (dzięki temu nie tylko możesz zaoszczędzić, ale i zadbać o środowisko)

– dzbanek filtrujący Astra każdego dnia pomoże ci zadbać o odpowiednie nawodnienie (zawsze pod ręką masz smaczną filtrowaną wodę kranową)

Widzisz więc, jak wiele w twoim życiu może zmienić dzbanek wielkokrotnego użytku – oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda oraz troska o środowisko.

Dzbanek Astra – czas poznać go lepiej

Wiesz już, co może „dać” ci dzbanek z filtrem na wodę, czas pokazać jego bardziej szczegółowe rozwiązania, które ułatwią ci życie:

– dzbanek filtrujący ma dwa rodzaje wlewów: otwarty z kratką i zamknięty. Dzięki temu w prosty sposób uzupełnisz wodę bez zdejmowania pokrywy, a przy okazji „zabezpieczysz” ją przed zanieczyszczaniami

– duży zbiornik na przefiltrowaną wodę kranową (każdorazowo „otrzymasz” aż 1,5 l przefiltrowanej wody kranowej)

– ergonomiczna rączka, która pozwoli ci w stabilny sposób trzymać dzbanek

– wskaźnik manualny lub Led sensor, które przypomną ci o wymianie filtra (filtr należy wymieniać co miesiąc)


Na koniec krótkie podsumowanie, czyli co zyskasz, sięgając po to rozwiązanie (dafi 3l)?

– zapewnisz komfort sobie i swoim najbliższym

– będziesz EKO

– zaoszczędzisz pieniądze i czas

– zatroszczysz się o swoje sprzęty AGD

– zawsze pod ręką będziesz miał smaczną filtrowaną wodę kranową

Chcesz już dziś mieć w domu dzbanek z filtrem na wodę? Wpisz w wyszukiwarce dafi 3l lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta dafi.pl/produkty/dzbanki-dao-filtrowania/astra-3-l/.