Gadżety reklamowe związane z medycyną

Każda firma z branży reklamowej która śledzi coroczne raporty i zestawienia branżowe wie, że największą ilość środków finansowych na reklamę i promocję wydają firmy związane z farmacją i medycyną. My oczywiście także mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami z tego sektora i wykonać wiele upominków promujących różnego typu lekarstwa i usługi medyczne. Naszych dotychczasowych klientów serdecznie pozdrawiamy a dla przyszłych, których mamy nadzieję pozyskać, przygotowaliśmy zestawienie kilkunastu gadżetów które według nas będą idealnie pasować do ich profilu działalności.

Gadżety reklamowe związane z medycyną:

– Pojemniki na tabletki
Nasza oferta obejmuje kilkanaście wzorów tego typu gadżetów, od niewielkich pudełek do zestawów w których można przygotować gotowe porcje lekarstw na cały tydzień. Tego typu produkty przydadzą się zapewne wielu osobom które muszą dłuższy czas stosować leczenie lub w stały sposób uzupełniają swoją dietę o różnego rodzaju suplementy

– Długopisy w kształcie strzykawki lub tabletki
Czasy wypisywania ręcznie recept już minęły ale nadal w gabinetach lekarskich czy chociażby sekretariatach przychodni nie obejdzie się bez artykułów do pisania. W ofercie mamy kilka tysięcy różnego rodzaju długopisów jednak zwracamy waszą uwagę na nawiązujące tematycznie i przy okazji zabawne długopisy i markery w kształcie strzykawek.

– Długopisy latarki i latarki diagnostyczne
Proszę wstać, otworzyć usta i powiedzieć „AAAAA” chyba każdy słyszał to zdanie choć raz od lekarza. Aby dobrze przyjrzeć się naszemu gardłu lekarze wspierają się patyczkami i lampkami. Źródło światła pomaga także zbadać reakcje źrenicy.
Oczywiście w naszej ofercie także znajdziecie tego typu latarki diagnostyczne.

– Szczoteczka do zębów
Nikt nie lubi chodzić do dentysty, ale każdy chce mieć zdrowe zęby. Ta gałąź medycyny szybko została zdominowana przez prywatne gabinety stomatologiczne. Wyższe ceny usług gwarantują nam szybszy dostęp do świadczonych usług. Ale stomatolodzy też muszą walczyć o swoich klientów – tym którzy szukają pomysłu na gadżet promujący ich gabinet polecamy oczywiście szczoteczki do zębów i nakładki na szczoteczki.

– Zegarek dla pielęgniarki
Każda siostra oddziałowa musi wiedzieć która godzina, kiedy zrobić obchód, pozwolić na wizytę lub podać lekarstwa. Co zrobić aby zawsze mieć zegarek przy sobie.. przyczepić go do stroju. Zegarek w klapie, czepek na głowie i strzykawka w ręku to właśnie tak każdy wyobraża sobie pielęgniarkę.

– Antystresy w kształcie lekarza i pielęgniarki
Ten gadżet pomoże rozładować stres, przyda się lekarzowi który miał ciężki dyżur i przyda się pacjentowi którego czeka ciężki zabieg.
Zabawny antystres może także pełnić funkcję zabawki nagrody dla dzielnego małego pacjenta który dał się zbadać lekarzowi bez płaczu/

 

– Plastry w pudełku
Nie ma chyba innego gadżetu który bardziej mógłby się kojarzyć z ochroną zdrowia niż plasterek do zatamowania krwawienia przy lekkich skaleczeniach. Komplet kilku plasterków umieszczonych w malutkim pudełku może stać się nawet wyposażeniem każdego plecaka który zabieramy w podróż do lasu czy też chociażby matczynej torebki ( a każda matka kilkulatka wie jak łatwo o rozcięte kolano na placu zabaw )

– Płyn antybakteryjny
Czyste ręce to podstawa, myjemy rączki przed jedzeniem i po wyjściu z toalety. Jednak nie zawsze mamy do dyspozycji toaletę z ciepłą wodą i ręcznikiem. Płyn antybakteryjny pozwala zachować czystość w każdej sytuacji. Ten gadżet docenią zwłaszcza osoby które często przebywają w podróżach.

– Apteczki i zestawy pierwszej pomocy
Apteczki można znaleźć w każdym domu, są na wyposażeniu samochodu, zabiera się je na wycieczki i wakacje. Każda osoba która jest przezorna musi ją mieć. Warto więc także i apteczki wykorzystać do roli nośnika przekazu reklamowego.

Gadżety reklamowe

gadżety znajdziecie na stronie https://reklamowe-upominki.pl/zdrowie-i-uroda-c-25_49.html