Kompleks uzdrowiskowy Bristol Hotel

Hotel Bristol****Art&Medical SPA jest luksusowy obiektem znajdującym się na mapie Buska Zdrój. Hotel ulokowany jest tak naprawdę w ścisłym centrum miasta, które słynie z wielu uzdrowisk i sanatoriów. Dlatego też jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, a także do skorzystania z wielu interesujących zabiegów spa i wellness, dzięki którym można poprawić zarówno swój wygląd jak i swoje samopoczucie. Dodatkowo, jak wskazuje sama nazwa hotelu, jest to ośrodek, w którym można także obcować ze sztuką. Ośrodek ten będzie doskonałą odskocznią od codziennego życia, warto wybrać go zarówno na weekend jak i na dłuższy, urlopowy wypoczynek.

Największe zalety ośrodka

Tak naprawdę taki luksusowy hotel ma ich bardzo wiele, warto jednak już na początku wyróżnić te najważniejsze. Po pierwsze – jest to oczywiście piękny ośrodek o wysokim standardzie, który charakteryzuje się oryginalnym, nieszablonowym wystrojem wnętrz, gdzie nowoczesność i minimalizm mieszają się ze sztuką. Wystrój docenią więc wszyscy, którzy lubią piękne i oryginalne budynki. W otoczeniu piękna i luksusu można wypocząć, zadbać o swoje ciało, a także zniwelować stres i odzyskać równowagę.

Z pewnością warto zwrócić uwagę na fakt, że na terenie obiektu dla gości udostępniany jest basen, w którym woda oczyszczana jest poprzez użycie nanosrebra, a taka technika przede wszystkim jest korzystna dla naszego zdrowia, gdyż bazuje na naturalnych właściwościach srebra. Dodatkowo, na terenie całego ośrodka powietrze jest nawilżane oraz jonizowane, co także ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Rehabilitacja, ćwiczenia oraz zabiegi warte uwagi

Tutaj można wymieniać wiele interesujących atrakcji hotelu, jedną z nich jest możliwość skorzystania z treningu na bieżni Alter-G. To niezwykłe i bardzo nowoczesne urządzenie po części przypomina tradycyjną bieżnię, ale dodatkowo umożliwia trening w warunkach odciążenia ciała o 80% masy trenującego. Technologia ta została opracowana przez NASA i bazuje na różnicy ciśnień.

Wśród proponowanych w hotelu zabiegów znajdziemy zarówno propozycje dla całego ciała, twarzy, masaże, depilację woskiem oraz stylizację oprawy oka.

Wiele zabiegów prozdrowotnym w tym hotelu odbywa się poprzez zastosowanie wody, z której słynie Busko Zdrój – wody siarkowej, która powszechnie jest wykorzystywana do rehabilitacji. Ma ona lekko kwaśny odczyn, działa regenerująco i pobudzająco, a dodatkowo pozwala zwalczać stres. Oczywiście, jak najbardziej można ją pić, ale też doskonałym pomysłem są kąpiele siarczkowe, które także dostępne są na terenie obiektu. Woda ta, nazywana „złotą wodą” pozytywnie wpływa na skórę, układ nerwowy, potencję, układ ruchu, a także na układ krwionośny.

Warto zaplanować podróż już teraz

Chcąc więc zaplanować jakiś interesujący wyjazd na weekend, z pewnością warto wziąć pod uwagę ten ośrodek. Niezależnie od tego, czy chcemy głównie wypoczywać, czy też nastawiamy się na aktywne spędzanie czasu – miejsce to sprawdzi się doskonale, a dodatkowo da nam wiele możliwości relaksu, pyszną kuchnię oraz wspaniałe zabiegi spa.