Meble bez roztoczy

Roztocza to mikroorganizmy powodujące różnego rodzaju uczulenia u ludzi(dzieci). Uczulenie niestety ma charakter rozległy. To najczęstsza przyczyna astmy oskrzelowej. Zatkany nos, bóle głowy,  katar mokry, zaburzenia koncentracji, senność, zmęczenie to niektóre objawy zetknięcia się z atmosferą kurzu domowego.

Można eliminować zagrożenie przy pomocy częstego wietrzenia pomieszczeń w których śpimy. Usuwaniem kurzu z mebli drewnianych, ale również praniem tapicerki meblowej. To metoda najbardziej skuteczna, gdyż roztocza w poszyciach mebli rozwijają się bardzo szybko, gdyż mają do tego sprzyjające warunki.

Pranie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyją, to metoda najbardziej powszechna. Usuwa większą część szkodników z poszycia mebla.  Pranie kanapy, narożnika, wersalki, fotela, krzesła, sofy, pufy i innych elementów tapicerki tekstylnej. Odświeżanie wykładzin i dywanów. Sprzęt i chemia karcher (technologia iCapsol). Neutralizowanie przykrych zapachów (uryna, nikotyna itp.). Szybki kontakt i dogodny termin realizacji zlecania. Dojazd na Terenia Warszawy i okolic.  Usługa adresowana do klientów indywidualnych i do firm.