Mezoterapia igłowa – koktajle młodości

Zastrzyk młodości? Czemu nie? Wystarczy bardzo niewiele, aby osiągnąć piękno i młodość bez użycia skalpela. Mezoterapia igłowa to innowacyjna metoda polegająca na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikro nakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 0,5-4mm. Pokonywanie naskórka pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, aby uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne.

Zabieg wskazany jest jeżeli zależy nam na szybkim poprawieniu wyglądu skóry, zwalczeniu cellulitu oraz leczeniu pierwszych oznak łysienia. Preparaty wykorzystywane podczas mezoterapii przyczyniają się do usprawnienia mikrokrążenia oraz zwiększenia metabolizmu komórek tłuszczowych. Dzięki temu możliwe jest niemal natychmiastowe odżywienie, pobudzenie i regeneracja skóry. Mezoterapię wykonuje się, gdy problemem jest zwiotczenie skóry, drobne zmarszczki, występujący na udach, brzuchu i pośladkach cellulit oraz nadmierne wypadanie włosów.

Z czego składają się koktajle młodości?

Wszystko zależy od tego, czemu ma służyć mezoterapia. Inne koktajle są wykorzystywane w celu poprawienia elastyczności skóry, a inne w profilaktyce łysienia. Nie ulega jednak wątpliwości, że preparaty te składają się głównie z witamin, minerałów, kwasów nukleinowych, czynników wzrostu oraz cząsteczek biostymulujących.
W terapii odmładzania skóry jako jeden ze składników wykorzystywanych jest kwas hialuronowy, który dzięki swoim właściwościom wiązania wody, zapewnia utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia oraz nadaje skórze twarzy większą elastyczność oraz młodzieńczy i promienny wygląd.

Mezoterapia igłowa Gdańsk http://la-nika.pl/mezoterapia- iglowa