Nowości na rynku feromonów – które warto kupić?

Feromony, czyli substancje lotne, wydzielane przez wszystkie organizmy żywe do otoczenia, skutecznie kuszą i przyciągają innych. Niosą ze sobą biologiczną informację i dostarczają ją do osób, które nas otaczają. Feromony mogą informować m.in. o kondycji ich organizmu, sprawności seksualnej, a nawet tendencji do dominowania. Ich niezwykłe właściwości są wykorzystywane m.in. w przemyśle kosmetycznym, a w ostatnich latach z powodzeniem dodaje się je do perfum. Ich zadaniem jest zwiększanie atrakcyjności, wprawianie w pozytywny nastrój i przyciąganie uwagi otoczenia. Przyjrzyjmy się, zatem jakie mamy nowości na rynku feromonów. 

Pheroamore i Magnetifico – pewność siebie, atrakcyjność seksualna i zmysłowość 

Wśród nowości na rynku feromonów przede wszystkim należy wskazać dwie wiodące marki: Pheroamore i Magnetifico, które sięgnęły po te wyjątkowe substancje lotne i z powodzeniem wykorzystały je przy tworzeniu swoich zapachów.

Pheroamore to perfumy o zapachu zaprojektowanym w oparciu o analizę atrakcyjności składników. Ten atraktant pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i wyzwala pożądanie. Pobudza również zmysły i silnie działa na obszary mózgu odpowiedzialne za pozytywne emocje i uczucia. Dzięki niemu, łatwiej jest być otwartym i pewnym siebie w każdej sytuacji.

Feromony perfumowane marki Pheroamore, które dostępne są zarówno w wersji dla kobiet jak i dla mężczyzn, sprzyjają nawiązywaniu relacji intymnych i działają niczym afrodyzjak. Pheroamore jest proste w aplikacji i wygodne w użyciu, a co najciekawsze dzięki niewielkim rozmiarom możesz mieć je zawsze pod ręką!

Podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku feromonów Magnetifico. Marka ta przygotowała także dwie linie: damską i męską. Magnetifico dla pań to zapachy o nucie kwiatowo-owocowej, zaś dla panów bazują na składnikach owocowych i drzewnych. Perfumy Magnetifico dzięki unikalnej kompozycji podnoszą poczucie własnej wartości, zwiększyć atrakcyjność seksualną i wzmacniają namiętność pomiędzy zakochanymi. 

Feromony perfumowane Pheroamore i Magnetifico – urokliwa zmysłowość 

Feromony perfumowane Pheroamore i Magnetifico stanowią niezwykłą ofertę dla tych, którzy chcą podnieść swoją atrakcyjność i podkreślić zmysłowość. Cudownie uwodzą otoczenie swoim zapachem, doskonale sprawdzą się więc na randkę czy wieczorne wyjście, a nawet na spotkanie biznesowe, czyniąc je owocnym.