Obsługa konferencji w hotelach

Konferencje organizowane w hotelach mogą być ogromnym sukcesem lub straszną klapą, a za efekt w głównej mierze odpowiada odpowiednia organizacja… lub jej brak. Jak urządzić konferencję, która na pewno się uda?

Zaplanuj konferencję

Oddając do organizacji konferencję w hotelu, musisz dokładnie objaśnić, w jakim celu jest ona organizowana, a także jaki cel chciałbyś dzięki niej osiągnąć – przeszkolić pracowników, zaprezentować nowości w ofercie potencjalnym klientom, a może jedno i drugie?
Jakikolwiek cel Ci przyświeca, pamiętaj że najwyższą wartością w tej sytuacji jest sprawić, aby Twoi pracownicy również obrali ten sam cel.
Podziel się swoimi planami z obsługą hotelu – best western posiada duże doświadczenie w organizacji tego typu eventów i z pewnością będziemy w stanie coś doradzić.

Upewnij się, że obsługa zna wszystkie konieczne języki

Jeśli wiesz, że w konferencji będą uczestniczyć osoby, których językiem ojczystym jest język inny niż polski, upewnij się, ze obłsuga konferencji w hotelach zna wszystkie niezbędne języki. Choć najczęściej osoby zajmujące się obsługą klienta zagranicznego znają minimum jeden język obcy, musimy wiedzieć, jakie są Twoje oczekiwania wobec nas, aby przydzielić do obsługi Twojej konferencji odpowiednio wykwalifikowane osoby.

Wybierz dogodne miejsce

Best Western posiada hotele w różnych miejscach kraju, dlatego jakąkolwiek decyzję podejmiesz, z pewnością będziemy w stanie pomóc. Wybór miejsca jest bardzo istotny. Weź po uwagę, że być może nie wszystkie osoby zaproszone na konferencję są zmotoryzowane – wówczas musisz podjąć decyzję, czy chcesz zapewnić im inną formę transportu niż prywatny samochód, czy też wybierzesz hotel znajdujący się w miejscu, gdzie dojeżdża transport publiczny.
Również otoczenie hotelu ma znaczenie, dlatego zastanów się, czy chcesz przeprowadzić konferencję w górach, nad morzem, nad jeziorem, a może jeszcze gdzieś indziej.

Pozwól sobie pomóc

Hotel, który będzie organizował Twoją konferencję, zatrudnia w pełni wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie organizacji różnych eventów. To oni znają się najlepiej na tym, jak przeprowadzić konferencję, aby była ona pełnym sukcesem. To naturalne, że masz wątpliwości i nie wszystko wiesz na pewno – znasz się doskonale na czymś innym. Pozwól, że to my zajmiemy się przygotowaniem konferencji zgodnie z Twoimi wytycznymi, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – wyjaśnimy wszystko i doradzimy, jakie rozwiązanie będzie najdogodniejsze.