Radiesse – innowacyjna metoda modelowania twarzy

Na wygląd naszej twarzy ma wpływ wiele czynników – zarówno otoczenie, jak i codzienna pielęgnacja. Nie na każdą zmianę mamy wpływ, ale każdą, która nam nie odpowiada, możemy zniwelować. Właśnie w tym celu stworzony został Radiesse – innowacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, którego głównym zadaniem jest wypełnienie zmarszczek i bruzd, a także korygowanie niektórych elementów twarzy.

Wypełniacze – przyszłość medycyny estetycznej

Wypełniacze mają ogromną przewagę nad tradycyjnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, ponieważ pozwalają w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne efekty, na które musiałabyś czekać kilka tygodni po operacji lub po zastosowaniu wyjątkowej maski bądź serum do twarzy. Oparte są na bezpiecznych substancjach, które są wstrzykiwane pod skórę i dają efekt wygładzenia, ujędrnienia oraz pozwalają na wypełnianie zmarszczek.

Radiesse – sposób na kompleksy

Radiesse to doskonały sposób na niechirurgiczne modelowanie twarzy, a więc bez pomocy skalpela. Dzięki niemu możesz znacznie podnieść owal swojej buzi. To w dużej mierze od elastyczności i jędrności kształtu twarzy zależy jej ogólny wygląd. Podniesiony owal to po prostu młodszy wygląd. Wpływają na niego także dobrze wyprofilowane policzki – Radiesse znacznie je podniesie do góry i zniweluje nieestetyczne zagłębienia, odejmując Ci tym samym kilka lat. Dzięki zabiegowi doskonale wymodelujesz linię żuchwy i zniwelujesz wszelkie niedoskonałości wokół niej, jak np. zmarszczki marionetkowe (biegnące od nosa, koło kącików ust, aż do podbródka). Najczęściej powstają one podczas śmiania się, a że nie warto rezygnować z tej przyjemnej czynności, to  należy zapobiegać jej ewentualnym następstwom. To nie tylko doskonały zabieg na delikatne zmarszczki, doskonale poradzi sobie także z większymi problemami, jak znienawidzone przez kobiety bruzdy nosowo-wargowe oraz pajączki wokół oczu. Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu swojego nosa, zabieg Radiesse pomoże Ci skorygować jego wygląd. Zastanawiasz się czy jest to zabieg dla Ciebie? Odwiedź stronę internetową: http://www.drkepa.com/radiesse.html i przekonaj się sama.

Dlaczego warto wybrać Radiesse?

Radiesse to doskonały wybór, ponieważ daje wspaniałe rezultaty w krótkim czasie. Należy do kategorii zabiegów semi-pernamentnych, a więc takich, których efekty utrzymują się od roku do lat pięciu. Wszystko uzależnione jest oczywiście od problemu, z jakim zmaga się pacjentka oraz od codziennej pielęgnacji skóry. Kobieta po zabiegu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a jedyną oznaką jego przeprowadzenia może być krótkotrwałe, delikatne zaczerwienienie i opuchnięcie ostrzykiwanego obszaru. Zabieg uzyskał aprobatę stowarzyszenia Food and Drug Administration, co oznacza, że jest uznawany za zabieg bezpieczny i godny polecenia. Wykonywany jest od wielu lat na całym świecie – także w Polsce zyskał wiele zwolenniczek, które dzięki niemu zmieniły swoje życie na lepsze. Warto bowiem pamiętać, że niewielka zmiana może wpływać na samopoczucie, samoocenę i relację z innymi ludźmi. Jeśli zatem jesteś o krok od poprawy swojego życia, nie zastanawiaj się długo. Już dziś odwiedź stronę internetową Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Kępa i przekonaj się, że jeden zabieg może diametralnie odmienić Twoje życie!