Sennik online rozszyfruje znaczenie twoich snów

Sen jest dla naszego mózgu rodzajem odpoczynku. Podczas spania mamy sny, choć są ludzie twierdzący, ze nigdy ich nie mają. Tylko tak im się wydaje, po prostu nie pamiętają swych snów po przebudzeniu. Czasami nasze marzenia senne są piękne i nierealne, czasami cudowne i rzeczywiste. Zdarzają się również bardzo dziwne sny a nawet koszmary senne. Zdarzają się też sny prorocze. Są ludzie, którzy często je mają. Na szczęście takie osoby często mają sposoby, aby swoje sny zapamiętać.

 

> Czy już znasz wielki sennik onlinie www.Sadurski.com/sennik?

 

Piękny sen i koszmar senny

 

Sny bardzo często oznaczają coś zupełnie innego niż nam się wydaje. Nie zawsze „zły” sen (według własnych odczuć) to nadciągająca katastrofa lub niekorzystne wydarzenie, które ma nastąpić. To samo dotyczy ujrzenia na przykład śmierci własnej czy śmierci albo choroby kogoś innego. Sen nie mówi nam wprost, że właśnie to się wkrótce wydarzy.

 

Sennik online – wierzyć czy nie?

 

Dlatego osoby, które nie mogą sobie poradzić ze zrozumieniem swych snów, z ich interpretacją, szukają odpowiedzi w sennikach online.

 

W sennikach online znajdziemy wytłumaczenie wielu snów i symboli sennych. Dowiemy się na co zwrócić uwagę w naszym codziennym życiu i zastanowić się przed czym może nas ostrzegać konkretny sen. Może na coś w swoim życiu powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Coś w nim zmienić, przemyśleć swoje działania?

 

Korzystanie z różnych senników należy traktować jako poszukiwanie wyjaśnienia znaczenia snów, ale głównie jako rozrywkę. Nie ma przecież szans, aby informacje znalezione w senniku dla każdej osoby znaczyły do samo. Każdy z nas jest inny, ma inną sytuację życiową, rodzinną i finansową. Ma inny wiek i zainteresowania. Dlatego informacji z senników online nie można brać zbyt dosłownie.

 

Jak zapamiętać swój sen?

 

Jeśli jednak przywiązujesz uwagę do swych snów i pragniesz dowiedzieć się na ten temat więcej – można spróbować zapamiętywać swoje sny. Nawet notować swoje marzenia senne,  aby spróbować je zrozumieć – póki sen całkiem jeszcze nie wyleciał z pamięci.