Utrzymuj zdrowe ciśnienie – z RELACOREM

Relacor™ jest suplementem odżywczym na codzień, stworzonym w celu utrzymania poziomu ciśnienia krwi, który już znajduje się w przedziale normy. Przyjmowany w kombinacji z Vitacorem Plus dostarcza komórkom naczyniowym niezbędnych składników do prawidłowego skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych.

Dobrze odżywione komórki ściany naczyniowej mogą optymalnie się skurczać i rozluźniać, pomagając tym samym organizmowi w utrzymaniu zdrowia krążeniowego. W procesie tym kluczową rolę odgrywają następujące składniki odżywcze: Arginina – aminokwas potrzebny komórkom w ścianach tętnic do wytwarzania tlenku azotowego. Działa on jako czynnik rozluźniający, zapobiegający kurczom ścian tętniczych, przyczyniając się tym samym do utrzymania poziomu ciśnienia krwi, które znajduje się już w przedziale normy.

Aminokwas arginina pobudza produkcję biologicznych czynników rozluźniających, które zapobiegają kurczom naczyń krwionośnych i przyczyniają się do normalizacji ciśnienia krwi w systemie naczyniowym. Wapń i magnez – niezbędne dla utrzymania optymalnej równowagi elektrolitów wewnątrz i na zewnątrz komórek. Równowaga minerałowa jest niezbędna dla optymalnego cyklu kurczenia i rozluźniania się ścian naczyń krwionośnych. Witamina C – zwiększa produkcję prostacykliny, maleńkiego molekułu, który wspomaga rozluźnianie się ścian naczyń krwionośnych i utrzymuje optymalną lepkość krwi.

Dodatkowo, witamina E, witamina C i cytrusowe flawonoidy wspóldziałają ze sobą w celu tworzenia skutecznej ochrony przeciw-utleniającej przed uszkodzeniem struktur komórkowych. Relacor, przyjmowany wspólnie z Vitacorem Plus, to jeden z programów stworzonych przez doktora Ratha w celu wspomagania zdrowego funkcjonowania komórek ścian naczyniowych. Jest to niezmiernie ważne w utrzymywaniu poziomu ciśnienia krwi, które już znajduje się w przedziale normy. Program ten może być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego doktora Ratha rozpoczynają się od Vitacoru Plus, który dostarcza organizmowi podstawowej suplementacji odżywczej. Po miesiącu przyjmowania Vitacoru dodawany jest Relacor w celu wspomagania naturalnego rozluźniania ściany naczyń krwionośnych. Po osiągnięciu kontrolowanych efektów zdrowotnych płynących z przyjmowania tych dwóch preparatów dodatkowa formuła, Arteriforte, może być dodana dla odżywczego wzmocnienia ścian tętniczych. Dla najkorzystniejszego funkcjonowania ścian naczyń krwionośnych w czwartym i piątym miesiącu można kolejno włączyć do programu ProLysinC i VitaCForte.

RELACOR™ i inne Programy Zdrowia Komórkowego są do nabycia we wszystkich sklepach
Back to Nature.