„Japoński cud” przełomem w terapii chorób układu krążenia?

Ten mało znany “Japoński Cud” wspomaga krążenie, utrzymuje prawidłowe ciśnienie krwi i wspiera ogólnie dobry stan zdrowia. Japonia ma jeden z najniższych na świecie wskaźników chorób oraz najlepszy współczynnik statystyczny występowania chorób serca oraz przypadków długowieczności. Jest to niewątpliwie zasługą obecności w codziennej diecie dużych ilości ryby i owoców morza. Ale tym co jest jeszcze bardziej intrygujące jest bardzo wysoki poziom konsumpcji produktu otrzymywanego z nasion soji. Produkt ten nazywany jest Natto. Natto stanowi produkt fermentacji żywności i wygląda oraz smakuje jak rodzaj sera. Produkuje się go poprzez dodatek pożytecznych bakterii bacillus Natto do gotowanych nasion soji. Japończycy jedzą Natto od co najmniej 1000 lat, a przeciętna roczna konsumpcja tego produktu na jednego mieszkańca wynosi ok. 4.5 funta. W składzie Natto występuje bardzo specyficzny enzym zwany nattokinazą (główny składnik suplementu CLOTBAN) i wszystko wskazuje na to, że ten enzym stanowi przełomowe i najbardziej obiecujące odkrycie w dziedzinie zapobiegania i leczenia chorób układukrążenia.

Przedstawiamy Nattokinazę – ekscytujący nowy przełom w terapii chorób układu krążenia Nattokinaza została odkryta w roku 1980 przez doktora Hiroyuki Sumi, który zdobył wykształcenie chemiczne na wydziale medycznym Chicago University. Podczas prowadzonych przez siebie badań wypróbował on 173 różne produkty żywnościowe pod kątem ich zdolności wspierania prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i nattokinaza dała znacznie lepsze rezultaty niż jakikolwiek wcześniej badany składnik. Od tamtego czasu wykonano dodatkowe badania nad nattokinazą, włączając w to 17 opublikowanych wyników badań w Japonii i w USA. Rezultaty badań były skromnie mówiąc bardzo ekscytujące. Ale aby w pełni zrozumieć znaczenie nattokinazy, należy w pierwszej kolejności zrozumieć znaczenie wpływu normalnego zdrowego systemu krążenia na zdrowie całego ciała.

Prawidłowy przepływ krwi – kluczem do twojego ogólnego zrowia Zdrowy dopływ krwi do wszystkich tkanek wpływa na twoje krążenie, ciśnienie krwi oraz całe ciało. Dzieje się tak, ponieważ krew jest transporterem dostarczającym składników odżywczych i tlenu do każdej komórki w twoim ciele, przewozi przeciwciała do miejsc, gdzie są one potrzebne, wysyła na zewnątrz (przez skórę) nadmiar ciepła z twojego ciała i transportuje na zewnątrz odpady. Nie istnieje możliwość bycia zdrowym bez prawidłowego krążenia krwi. Ale w tym miejscu leży problem. W miarę starzenia się organizmu wszystkie enzymy zaczynają działać słabiej, lub w ogóle tracą swoje działanie – włączając w to enzymy odpowiedzialne za normalne krzepnięcie krwi. Dlatego Clotban z jego zdolnością wspierania zdrowego krążenia krwi, stanowi tak obiecujący przełom.

Zdrowe krzepnięcie krwi
Aby zrozumieć, jak Clotban działa, musisz zrozumieć, na czym polega proces krzepnięcia krwi. Przede wszystkim krzepnięcie krwi jest normalnym i koniecznym procesem. To jest to, co zatrzymuje krwawienie jeżeli skaleczysz swój palec lub ucierpisz na skutek jakiegokolwiek urazu. Twoje ciało produkuje kilka składników, które tworzą skrzep. Wśród nich podstawowym elementem jest fibryna. Fibryna składa się z lepkich włókien proteinowych podobnych do pajęczej sieci. Zadaniem fibryny jest przykleić się do ściany naczynia i działać jak siatka, na której formowana jest grudka, bądź rodzaj „korka” zatrzymującego krwawienie. Fibryna stanowi także czynnik decydujący o lepkości i gęstości krwi w twoim całym systemie krążenia. Normalny poziom fibryny daje nam normalne przepływy krwi.

Tylko jeden enzym w ciele człowieka rozkłada fibrynę.
Podczas gdy twoje ciało wytwarza kilka składników, które pomagają w prawidłowych procesach krzepnięcia krwi, jednocześnie wytwarza tylko jeden enzym posiadający zdolność rozpuszczania i rozkładania skrzepów. Enzym ten nosi nazwę plazmina. Do zapamiętania: fibryna jest tym, co kształtuje „pajęczynę” zatrzymującą przepływ krwi, plazmina, poprzez rozkład fibryny pomaga utrzymywać normalny przepływ twojej krwi. Twoje ciało produkuje plazminę w całym układzie krążenia, w komórkach śródbłonka wewnętrznej ściany tętnic, żył i naczyń limfatycznych. Ale niestety produkcja plazminy maleje wraz z wiekiem.

Nadchodzi Clotban
Od momentu kiedy na skutek wieku produkcja plazminy słabnie, zdawałoby się logiczne, że chciałbyś dostarczać więcej plazminy twojemu organizmowi. Nie jest to dokładnie suplement plazminy, ale to czas i miejsce kiedy pojawia się CLOTBAN. CLOTBAN wspiera prawidłowe krążenie krwi na dwa sposoby. Po pierwsze, nattokinaza zastępuje plazminę, co pozwala rozkłądać fibrynę bezpośrednio. Po drugie, nattokinaza wzmaga naturalną produkcję plazminy w twoim organizmie, co też pozwala na rozkładanie fibryny. W paru słowach, CLOTBAN:
• Wspiera prawidłowe krążenie krwi oraz jej prawidłową lepkość i gęstość.
• Pomaga utrzymać prawidłowy mechanizm krzepnięcia krwi.
• Wspiera produkcję plazminy, co pozwala redukować poziom fibryny w twoim organizmie.
• Pomaga utrzymywać ciśnienie krwi na normalnym poziomie.
Tak się jednak niefortunnie składa, że zdobycie tego japońskiego cudu może być bardzo trudne. Po pierwsze, jeśli chcesz pozyskiwać nattokinazę poprzez jedzenie natto, tak jak czynią to Japończycy, to będzie bardzo trudno znaleźć go w USA. Poza tym produkt ten posiada nieprzyjemny zapach i bardzo specyficzny smak. Znacznie lepszą opcję stanowi przyjmowanie nattokinazy w formie suplementu żywieniowego. Ale w tym wypadku istnieją dwa poważne problemy z istniejącymi do tej pory na rynku suplementami. Po pierwsze, nattokinaza naturalnie zawiera witaminę K. Po drugie, najwięcej zawodu przynosi analiza dawki. Dr Sumi poleca stosowanie dawki co najmniej 2,000 FU (jednostek włóknika) nattokinazy dziennie.

Oto dlaczego chcemy dostarczyć ci Clotban, suplement, który działa.
Clotban jest otrzymywany w wyniku specjalnego procesu, w trakcie, którego z ekstraktu usuwana jest witamina K. Ponadto, polecamy konsultację ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem stosowania CLOTBANu z preparatami rozrzedzającymi krew i zmniejszającymi jej krzepliwość. Szczególnie dotyczy to Coumadinu i Warfarinu. CLOTBAN Back To Nature zawiera dawkę dobową 3,600 FU nattokinazy, co jak wiemy jest niezwykle istotne dla efektywności działania. Preparat występuje w postaci małych, łatwych do przełknięcia kapsułek. Możesz stosować jedną kapsułkę w trakcie twojego porannego posiłku i drugą wieczorem, przed udaniem się na spoczynek. CLOTBAN dostarcza ci niezbędnego wsparcia w procesach normalnego krzepnięcia krwi, jej krążenia i utrzymania normalnego ciśnienia krwi. Polecamy stosowanie go wspólnie z innymi dodatkami żywieniowymi. Obecnie stanowi on najbardziej znaczące narzędzie pomagające utrzymać normalne krzepnięcie, prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi. Mocno polecane w twoim wieku.